← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 13/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Polska

Wymagania

OPIS STANOWISKA:
  • montaż wielkogabarytowych konstrukcji stalowych zgodnie z harmonogramem robót i dokumentacją techniczną,
  • przestrzeganie technologii procesów wykonawczych stosowanych w spółce,
  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych robót.
WYMAGANIA:
  • wiedza techniczna,
  • biegła znajomość dokumentacji budowlanej i technicznej,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów zadań,
  • znajomości specyfiki konstrukcji stalowych,
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania,

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy,
  • pracę przy ambitnych projektach,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl