← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 19/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter - izoler
Miejsce pracy: Niemcy / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • montaż izolacji termicznej na rurociągach, kotłach, zbiornikach w rafineriach, elektrociepłowniach

Wymagania

  • zaangażowanie do pracy
  • mile widziana znajomość jęz.niemieckiego

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • gwarantowane bezpłatne zakwaterowanie w miejscu realizacji kontraktu
  • bezpłatny przejazd do państw realizacji kontraktu i z powrotem
  • wynagrodzenie brutto - 12.000 zł/miesiąc + świadczenia pozapłacowe

*Oferta pracy stałej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl