ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k. / Oferta z dnia: 08/05/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:

  • Kierowanie robotami budowlanymi zgodnie z przepisami prawa budowlanego

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem

  • Ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

  • Nadzór nad pracą podwykonawców

  • Raportowanie postępów prac

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego

  • Uprawnień budowlanych w zakresie wykonawstwa bez ograniczeń
    w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót
    (min. 1 rok - budownictwo kubaturowe)

  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami

  • Dobrej, praktycznej znajomości prawa budowlanego,
    prawa pracy i przepisów BHP

  • Dobrej, praktycznej znajomości MS Office, MSProject
    oraz AutoCAD

  • Odpowiedzialności, zaangażowania
    oraz silnej motywacji do pracy

  • Dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
    na terenie całej Polski

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Pracownikom oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę
    w renomowanej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego
    i samorealizacji

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta Multisport,
    opieka medyczna, ZFŚS)

Dane firmowe

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.