← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 29/11/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych i CO
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Bonn (Niemcy)

Obowiązki:
  • montaż instalacji sanitarnych, gazowych, kanalizacyjnych, wentylacyjnych
  • praca na budowach (nowe/stare budownictwo)

Wymagania

  • chęć do pracy i gotowość do szybkiego wyjazdu
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1800€ netto/ 160h (przy I klasie podatkowej)
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl