← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 03/07/2020

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Gotowość do pracy na montażach (gł. poł. Niemcy).
  • Prace izolacyjne,

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Kwalifikacje zawodowe (świadectwa) potwierdzające wiedzę i umiejętności,
  • Mile widziany własny samochód,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku monter klimatyzacji i wentylacji,
  • Terminowość, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym A1-A2,

Oferujemy

  • Gwarancję długoterminowej współpracy,
  • Dodatek świąteczny (Boże Narodzenie) wypłacany w listopadzie 150 - 300 € w zależności od  przepracowanego okresu: : 6 miesięcy, 3 i 5 lat,
  • Możliwość dodatkowej pracy (nadgodzin 40-60),
  • Wypłacane zaliczki,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową do 14 € w zależności od kwalifikacji,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl