← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 24/06/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: PołUdnie Niemiec / / Niemcy

Opis stanowiska

2.200,00.- Euro Brutto plus dieta

Wymagania

Oferujemy:
  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem montera instalacji sanitarnych lub w pokrewnym zawodzie 2.200,00 Euro Brutto miesięcznie, dodatkowo dieta w wysokości od 992,00 Euro Netto miesięcznie
  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
  • organizacja przejazdów,

  • premia za długoletni czas pracy w wysokości 2.000€ Euro

  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura.
Zadania:
  • znajomość instalacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych byłaby atutem,
  • montaż i instalacja grzejników i kotłów,
  • prace hydrauliczno-instalatorskie w łazienkach i WC,
  • prace związane z wszystkimi powszechnie znanymi technologiami połączeń w sektorze instalacji grzewczej i sanitarnej,
  • bezpieczna praca na budowie oraz na terenie należącym do klientów prywatnych.
Wymagania:
  • prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl