← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 04/02/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji grzewczych i sanitarnych
Miejsce pracy: Antwerp / / Belgia

Opis stanowiska

  • montaż, instalacja oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach biurowych i przemysłowych
  • wymiana, naprawia i montaż urządzeń sanitarnych
  • umiejętność studiowania planów budowy i szkiców roboczych w celu ustalenia wymaganych pomocy w pracy oraz kolejności instalacji

Wymagania

  • uprawnienia spawalnicze MAG, TIG, WIG
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
  • prowadzenia działalności gospodarczej lub innej
  • znajomość systemów instalacji sanitarnych w Belgii
  • umiejętność samodzielnej pracy ze schematem technicznym

Oferujemy

  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – koszt potrącony z wynagrodzenia
  • możliwość podjęcia pracy na stałe, długofalowe projekty

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl