← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 15/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: BęDzin, Bielsko-BiałA, Bytom, ChorzóW, Cieszyn, CzęStochowa, DąBrowa GóRnicza, Gliwice, JastrzęBie ZdróJ, Jaworzno, Katowice, KłObuck, Lubliniec, MikołóW, MysłOwice, MyszkóW, Piekary ŚLąSkie, Pszczyna, RacibóRz, Ruda ŚLąSka, Rybnik I Okolice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych

Wymagania

Wymagania / Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
  • Umiejętności techniczne
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość

Oferujemy

Oferujemy:
  • Samochód techniczny dla 3 – osobowych grup monterów
  • Motywujący system premiowy
  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej
  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl