← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 15/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Instalacji Fotowoltaicznych
Miejsce pracy: BiałA Podlaska, BiłGoraj, ChełM, HrubieszóW, JanóW Lubelski, Krasnystaw, KraśNik, LubartóW, Lublin, ŁęCzna, ŁUkóW, Opole Lubelskie, Parczew, PułAwy, Radzyń Podlaski, Ryki, ŚWidnik, TomaszóW Lubelski, WłOdawa, Zamość I Okolice / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Podłączenie do instalacji elektrycznej

Wymagania

Wymagania / Oczekiwania:
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy mobilnej
  • Umiejętności techniczne

Oferujemy

Oferujemy:
  • Motywujący system premiowy
  • Dodatkowe wynagrodzenie dla lidera zespołu
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia wiedzy technicznej

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl