← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 18/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji elektrycznych
Miejsce pracy: Macierzysz, Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • montaż instalacji elektrycznych w przemyśle,
  • montaż aparatury AKPiA,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych oraz rozdzielni elektrycznych.

Wymagania

  • terminowość,
  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań,
  • wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych oraz urządzeń elektrycznych,
  • uczciwość, pracowitość i profesjonalizm,
  • prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia SEP E G1.
  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl