← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 29/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Mistrz
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na ww.
  • robót wodno – kanalizacyjnych instalacyjnych w torowisku,
  • torowych robót konserwacyjnych,

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • umiejętność wykonywania pomiarów geodezyjnych (mile widziany kurs geodezyjny),
  • zdolności kierownicze i organizacyjne,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w naprawach/eksploatacji torów lub przy wykonawstwie robót drogowych,

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • opiekę medyczną, dostęp do karnetów sportowych oraz ubezpieczenia na życie,
  • pracę trzyzmianową w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony),

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl