← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 27/04/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Majster - branża spawalniczo montażowa
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Koordynacja prac bezpośrednio na budowie – bezpośredni nadzór nad jakością, bezpieczeństwem i terminowością prowadzonych robót,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów zaistniałych na budowie.
  • Budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy,
  • Zarządzanie podległymi pracownikami pod nadzorem Kierownika-  rozliczanie ze zleconych zadań oraz rozdział nowych, kontrola dokumentacji pracowniczej, w tym współpraca z działem kadr w zakresie rozliczenia czasu pracy,

Wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie techniczne min. średnie,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Firma ponosi koszty przejazdów.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl