← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 27/09/2019

Stanowisko: Koordynator techniczny - budownictwo infrastrukturalne
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizowanie, kierowanie i nadzorowaniem procesów na etapie projektowym (uzyskanie ZRID) oraz wykonawczym,
  • optymalizacja projektu,
  • opiniowanie dokumentów dotyczących robót, w tym zatwierdzanie ofert na roboty i dostawy przedstawiane przez podwykonawców,
  • nadzór i kontrola zgodności robót budowlanych z wymaganiami umów, dokumentacją i obowiązującymi przepisami,
  • podejmowanie inicjatyw zmierzających do minimalizacji kosztów inwestycyjnych, wytwarzania oraz eliminowania strat, poprawy efektywności.
  • organizowanie narad technicznych zwoływanych na budowach,
  • współpraca z Dyrektorem Kontraktu, Kierownikiem Budowy, podwykonawcami, biurem projektowym oraz Inwestorem,

Wymagania

  • wysokie umiejętności zarządcze, interpersonalne i komunikacyjne,
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach,

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • niezbędny pakiet narzędzi pracy.
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl