← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 14/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, samodzielnej i kreatywnej pracy, potrafisz działać poza
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych, i min 2 lata na stanowisku Inżyniera;
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Pracując w grupie będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Nadzorowanie i koordynowanie prac w zakresie instalacji elektrycznych prowadzonych na budowie na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji;
  • Zarządzanie zespołem pracowników przydzielonych do realizacji prowadzonego przedsięwzięcia;
  • Współpraca z inwestorem, inspektorem nadzoru inwestorskiego, podwykonawcami i dostawcami;
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.
  • Rozliczenie i odbiór realizowanych robót elektrycznych;
  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych;
  • Prowadzenie przetargu oraz wybór firm podwykonawczych;

Oferujemy

W zamian za zaoferowanie Tobie pracy spełniającej Twoje oczekiwania oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl