← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 13/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Udział w procesie ofertowania
  • Nadzór merytoryczny nad bieżącymi projektami
  • Rozliczanie grup montażowych i obmiar robót podwykonawców
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i kosztowej, tworzenie protokołów, harmonogramów i terminów dostaw
  • Dbanie o przestrzeganie przez podległych pracowników dyscypliny pracy, przepisów BHP i p.poż.
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)
  • Gotowość do delegacji krajowych
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń – warunek konieczny
  • Przygotowanie z zakresu wycen instalacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole, delegowania zadań i ich koordynowania
  • Wykształcenie Wyższe Kierunkowe - elektryka, elektrotechnika lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl