← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 13/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Pracowni Architektonicznej
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Oferta skierowana jest do managerów jak również wieloletnich

Będziesz odpowiedzialny za:
  • Współpraca ze Specjalistą ds. wycen i Kalkulacji oraz z Inżynierem Projektu i Kierownikiem.
  • Nadzór nad sporządzaniem koncepcji architektonicznych planowanych inwestycji.
  • Sporządzanie harmonogramu prac projektowych i nadzór nad terminowością ich wykonywania.
  • Skompletowanie dokumentacji projektowej wraz z koordynacją międzybranżową innych projektantów w systemie outsourcingu. Kontrola prac projektowych zleconych projektantom zewnętrznym, w szczególności zgodności z warunkami umowy i procedurami wewnętrznymi.
  • Czynny udział w negocjacjach umów z wykonawcami usług projektowych.
  • Czynny udział w koordynacyjnych naradach projektowych oraz naradach z Inwestorem.

Wymagania

Wymagania wobec Kandydata:
  • Przynajmniej komunikatywnej znajomości j. angielskiego.
  • Bardzo dobrych umiejętności zarządzania zespołem.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: multisport, opieka medyczna, dofinansowania do nauki j. angielskiego.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz uprawnień zawodowych.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl