← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 25/09/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z realizacją kontraktu budowlanego takich jak:

    • wybór projektanta i nadzór nad jego pracami

    • wybór podwykonawców, oraz późniejszy nadzór nad ich pracami

    • budżetowanie i rozliczanie kontraktów

    • odpowiedzialność za wynik finansowy kontraktu

Wymagania

Wymagania

  • uprawnienia Budowlane wykonawcze konstrukcyjne bez ograniczeń będą dodatkowym atutem

  • doświadczenie w kosztorysowaniu i rozliczaniu prac budowlanych

  • doświadczenie w pracy na budowie bezpośrednio w kierowaniu robotami budowlanymi

Oferujemy

Oferujemy

  • godziny pracy elastyczne

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy trudnych a zarazem ciekawych realizacjach

  • wynagrodzenie ustalone w zależności od doświadczenia

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl