← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 18/06/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

(Pion Rozwoju - Dział Przygotowywania Inwestycji i Remontów - Wydział Nadzoru Realizacji Inwestycji i Remontów)

Wymagania

  • uczestnictwo w zajęciach sportowych, w tym możliwość dołączenia do różnych sekcji sportowych
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • wynagrodzenie w oparciu o nowoczesny system motywacyjny

Główny zakres obowiązków:

  • sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub zanikających
  • bieżące uzupełnianie raportów
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • potwierdzenie faktycznie wykonanych robót

Od Kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. B
  • umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy
  • wykształcenia wyższego kierunkowego – sanitarnego
  • posiadania uprawnień budowlanych w specjalności sanitarnej bez ograniczeń
  • samodzielności, dokładności i rzetelności
  • komunikatywności
  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego

Oferujemy

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl