← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 06/12/2018

Stanowisko: Hydraulik - Monter Instalacji Sanitarnych - Wentylacyjnych i Grzewczych
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe, bloki mieszkalne

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B- UWAGA - NIE wymagamy własnego SAMOCHODU - oferujemy auto służbowe dla każdej ekipy pod dom
  • wykształcenie kierunkowe - mile widziane

Oferujemy

  • organizację zakwaterowania, koszt ok. 10-25 euro na dzień
  • profesjonalny sprzęt do pracy
  • samochód służbowy dla każdej brygady wraz z kartą paliwową

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl