← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 01/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia / Tilburg

Nasz projekt

„Taka praca, że ...odlecisz!”. Standardowe prace hydrauliczne nie są Ci obce? Jesteś samodzielny, pełen wigoru i chęci do pracy? Znasz angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym? A przy tym posiadasz aktywne prawo jazdy? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Szlifuj swoje doświadczenie zawodowe w Holandii! Nasz

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (w tym samochód mile widziany)
  • Wysoka kultura osobistai silna motywacja do pracy

Oferujemy

  • Elektronarzędzia i odzież roboczą
  • Holenderską umowę o pracę
  • Cotygodniowe wynagrodzenie w/g CAO
  • Możliwość podjęcia nauki języka holenderskiego w biurze w Tiel
  • Dopłaty za dojazdy do pracy swoim samochodem
  • Ubezpieczenie

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl