← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 28/07/2016

Stanowisko: Elektryk Budowlany / Licenced Electrican Construction
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • Łączenie i montaż przewodów, automatycznych włączników, kabli, transformatorów, sieci komputerowych i innych komponentów
  • Czytanie diagramów I rysunków technicznych
  • Zapewnienie kompatybilności i bezpieczeństwa systemu

Wymagania

  • Gotowość do podróżowania samochodem pomiędzy Polską a Danią
  • Prawo jazdy i własny samochód
  • Doświadczenie w pracy za granicą (warunek konieczny). Mile widziane w krajach skandynawskich
  • Min. 3 lata doświadczenia ze wszystkimi rodzajami instalacji elektrycznych stosowanych w nowych budynkach takich jak centra handlowe, apartamenty
  • Posiadanie certyfikatu poświadczającego umiejętności wykonywania prac (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Kontrakt na duńskich warunkach
  • Zakwaterowanie w Danii

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl