← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 28/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Berlin / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych/przemysłowych
  • Montaż oświetlenia

Wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
  • Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny)
  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Pełny pakiet socjalny
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11 euro brutto/godzina + 15 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl