← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 21/09/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

2.400.- € brutto plus 1.280 € netto diety

Wymagania

  • cotygodniowe zaliczki,
  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag

Zadania:

  • przegląd, naprawa, konserwacja,
  • praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności
  • montaż ogólnych instalacji elektrycznych,

Wymagania:

  • własny samochód – mile widziany, ale niekonieczny,
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia)
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewnym,
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl