← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 20/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Fulda / / Niemcy

Opis stanowiska

  • prace elektryczne na wysokościach

Wymagania

  • doświadczenie na ww. stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy

  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca (nie w delegacji)
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl