← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 02/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: RóżNe Lokalizacje / / Islandia

Opis stanowiska

  • wykonywanie ogólnych prac elektrycznych

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na ww. stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • certyfikat DSB
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)

Oferujemy

  • nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • respektowane prawo do urlopu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • składki oraz podatki odprowadzane w Islandii przez Pracodawcę

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl