← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 10/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • prace instalacyjne i konserwacyjne w systemach elektrycznych i kontrolnych
  • dbanie o nowe instalacje i utrzymanie eksploatacyjnego zasilania elektrycznego w systemach budownictwa i technologii zaopatrzenia
  • inne prace elektryczne

Wymagania

  • niezawodność i umiejętność pracy w zespole, jak i również samodzielnie
  • prawo jazdy i Auto mile widziane
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (znajomość poleceń technicznych)
  • świadectwo/certyfikat uprawniające do wykonywania zawodu a
  • odpowiedzialność, otwartość, elastyczność współpracy

Oferujemy

  • niemiecka umowa o prace, która jest zawarta na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie wynoszace2500 € - 2800€ miesięcznie netto
  • urozmaicona prace w przemyśle przetwórczym
  • miesięczna dieta w wysokości 1000 €

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl