← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 22/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Reykjavik / / Islandia

Opis stanowiska

  • ogólne prace elektryczne (na zewnątrz i w warsztacie)

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
  • wykształcenie kierunkowe
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 352.965,00 ISK miesięcznie netto (ok. 2991,00 euro* miesięcznie netto) – przy 173 godzinach pracy 25 nadgodzinach
  • możliwość pracy w nadgodzinach

*kurs walut z dnia 12.07.2017 ISK/EUR, stawka podana dla lepszego porównania. Wynagrodzenie będzie wypłacane w walucie ISK (korony islandzkie).

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl