← Wstecz | Drukuj

CEMEX Polska Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 04/06/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Wytwórni Betonu
Miejsce pracy: BiałYstok / podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Wymagania

Współpraca w formie zatrudnienia na umowę o pracę

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum zawodowego wykształcenia technicznego z zakresu budownictwa, elektryki, automatyki lub mechaniki

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki

  • Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji masy betoniarskiej (min. klasa III) i ładowarki jednonaczyniowej (II lub III klasa)

  • Gotowości do uzupełnienia jednej z wyżej wymienionych kwalifikacji

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Znajomości obsługi programów pakietu MS Office

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę

Oferujemy

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz rozbudowane usługi dla pracowników

Dane firmowe

CEMEX Polska Sp. z o.o.