← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 20/07/2019

Stanowisko: Brygadzista / monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty/montera zew. sieci wod.-kan.
  • umiejętność obsługi niwelatora oraz niwelatora laserowego
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych
  • samodzielność

Oferujemy

  • wysokie zarobki od 7000 do 12000 PLN netto
  • urlop niemiecki (SOKA)
  • świadczenia rodzinne

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl