← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 22/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt ze znajomością języka niemieckiego
Miejsce pracy: Weimar / / Niemcy

Opis stanowiska

dokumenty aplikacyjne prosimy przysyłać tylko w języku Niemieckim

Wymagania

  • wykonywanie specjalistycznych obliczeń
  • sporządzanie planów za pomocą programu CAD

Od kandydatów oczekujemy:

  • precyzyjnego wykonywania zadań oraz innowacyjnego podejścia do zagadnień
  • znajomości programów ArchiCAD lub/i AutoCAD
  • jednorocznego doświadczenia zawodowego (mile widziane)
  • znajomości odnośnych norm, ustaw i przepisów prawnych
  • znajomości języka niemieckiego i polskiego

Oferujemy

  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • karta Multisport
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl