← Wstecz | Drukuj

KLEIB Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 28/09/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Lider jakości w produkcji chemii budowlanej KLEIB Sp. z o.o. z siedzibą w Brześciu Kujawskim zatrudni Doradcę Techniczno-Handlowego na region mazowiecko-podlaski (Warszawa-Olsztyn-Białystok) oraz lubusko-dolnośląski (Zielona Góra-Wrocław) do którego obowiązków należeć będzie samodzielne podejmowanie decyzji, planowanie, pozyskiwanie nowych klientów, wysoka wiedza techniczna sprzedawanych produktów, odpowiedzialność za powierzone plany i zadania. Minimum 2 lata doświadczenia w branży chemii budowlanej.

Zadania:

  • kontakt bezpośredni z klientem

  • planowanie

  • analizowanie

  • kreatywne prezentowanie nowych pomysłów

  • poszukiwanie nowych klientów

Wymagania

Jeżeli łatwo osiągasz powierzone ci ambitne cele, posiadasz zmysł analityczny lubisz awansować, nawiązujesz kontakty z innymi, jesteś dyspozycyjny i kreatywny prawdopodobnie jeszcze nie wiesz, że powinieneś z nami pracować w nowoczesnym zespole. Oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie na umowę na czas nieokreślony, wysokie wynagrodzenie gwarantujące realizację własnych marzeń. Lubisz dobre samochody służbowe, wyjazdy zagraniczne  być doceniany za swoją pracę złóż swoje podanie pod adres mailowy pracamarzen@kleib.pl

Dane firmowe

KLEIB Sp. z o.o.