Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

JT S.A. / Oferta z dnia: 22/09/2022

Stanowisko: Inżynier budowy / Specjalista ds. kontroli jakości
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

  • kontrola jakości prac spawalniczych oraz wszelkich prac ziemnych, montażowych i budowlanych

  • kontrola i ocena zgodności materiałów/ robót oraz dopuszczenie do realizacji następnego etapu wykonywanych prac

  • bieżąca analiza projektów, standardów technicznych, wymagań prawnych i normatywnych dotyczących wykonywanych prac

  • opracowywanie dokumentów służących dopuszczeniu JT S.A. do realizacji prac na realizowanych zadaniach

  • udział w odbiorach wykonanych prac, próbach i testach

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej

  • nadzorowanie zużycia materiałów zgodnie z limitem materiałowym i budżetem budowy

  • kontrola i rozliczanie czasu pracy ludzi i sprzętu własnego lub/i podwykonawców

  • bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy, przedstawicielami Zamawiającego i Nadzoru.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska/ inżynieria wod.-kan./ gazownictwo/ budownictwo/ mechanika)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość programu AUTO CAD

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • prawo jazdy kat. B

  • miejscem wykonywania pracy są zorganizowane budowy na terenie całego kraju

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dodatkowy system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego w tym zdobywanie uprawnień i certyfikatów (m.in.: uprawnienia budowlane, Międzynarodowego i Europejskiego Inżyniera/ Technologa Spawalnika, zarządzania projektami, auditora systemów jakości…)

  • różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe

  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie członków zespołu na starcie ścieżki zawodowej

  • pokrycie kosztów zakwaterowania w trakcie pobytu na zorganizowanych budowach

  • opiekę medyczną w MEDICOVER

  • możliwość skorzystania z karty sportowej i ubezpieczenia na życie

Dane firmowe

JT S.A.