JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek / Oferta z dnia: 03/07/2020

Stanowisko: Monter instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania
Miejsce pracy: opolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Montaż instalacji sanitarnych i CO,

  • Montaż i demontaż urządzeń / instalacji,

  • Prace izolacyjne,

  • Prace serwisowe,

  • Praca na terenie całych Niemiec,

  • Gotowość do pracy na montażach (gł. poł. Niemcy).

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym A1-A2,

  • Kwalifikacje zawodowe (świadectwa) potwierdzające wiedzę i umiejętności,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku monter klimatyzacji i wentylacji,

  • Mile widziany własny samochód,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego / dokumentacji,

  • Terminowość, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,

  • Gwarancję długoterminowej współpracy,

  • Bezpłatne zakwaterowanie - organizuje pracodawca,

  • Pracodawca zapewnia pracę w pełnym wymiarze godzinowym,

  • Możliwość dodatkowej pracy (nadgodzin 40-60),

  • Atrakcyjną stawkę godzinową do 14 € w zależności od kwalifikacji,

  • Dietę dzienną 14 € - netto,

  • Wypłacane zaliczki,

  • Punktualne miesięczne wypłaty,

  • 24-30 dni urlopu płatnego w zależności od przepracowanego okresu,

  • Dodatek urlopowy wypłacany w czerwcu 150 – 300 €, w zależności od przepracowanego okresu: 6 miesięcy, 3 i 5 lat,

  • Dodatek świąteczny (Boże Narodzenie) wypłacany w listopadzie 150 - 300 € w zależności od  przepracowanego okresu: : 6 miesięcy, 3 i 5 lat,

  • Pracodawca zapewnia niezbędne profesjonalne narzędzia pracy,

  • Pracownik ma zagwarantowaną opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego,

  • Zapewniamy pomoc w załatwieniu formalności.

Dane firmowe

JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek