Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

JOT-KA SP. Z O.O. SP.K. / Oferta z dnia: 23/02/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzór nad prowadzonymi pracami,

  • współpraca z podwykonawcami,

  • kontrola nad prawidłowym wykonaniem harmonogramu,

  • kontrola nad przestrzeganiem przepisów BHP,

  • obsługa bieżących potrzeb budowy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane KBI, TOB),

  • min. roczne doświadczenie w pracy na budowie,

  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość obsługi podstawowych instrumentów budowlanych,

  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność.

Oferujemy

  • samochód służbowy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w stałych godzinach 7:30-15:30

  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji,

  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych,

  • pracę na terenie Szczecina i okolic,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dane firmowe

JOT-KA SP. Z O.O. SP.K.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl