← Wstecz | Drukuj

JobXion Poland sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia / Eindhoven

Nasz projekt

Dobra praca to fundament. Znasz się na fundamentach jak nikt inny? Potrafisz „robić” w prefabrykatach? Mamy dla Ciebie pracę (start: początek września)! Nasz klient szuka cieśli szalunkowych do Eindhoven (nie musisz znać języka, choć oczywiście dla Ciebie i dla nas byłoby łatwiej gdybyś znał go komunikatywnie). Jesteś pełen zapału i chęci do pracy? „Zaszaluj” z nami w Holandii! Projekt dotyczy budowy nowoczesnych apartamentowców i potrwa kilka miesięcy.

Co będziesz robić? W ramach profesjonalnego i życzliwego zespołu zajmiesz się tym, co potrafisz robić najlepiej! Szalunki w różnych systemach (PERI, DOKA, plus tradycyjne szalowanie) nie powinny Ci być obce, jak również stosowanie się do wytycznych zawartych w rysunkach technicznych. Ważne jest doświadczenie w pracy z prefabrykatami.

Nie zwlekaj. Odleć z nami do Holandii i...zaszaluj!

Wymagania

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku cieśli szalunkowego. Mile widziane również na projektach zagranicznych.

  • Znajomość różnych systemów szalunkowych

  • Doświadczenie pracy z prefabrykatami

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Sumienność i zaangażowanie, wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane, ale bez tego też sobie poradzimy)

Oferujemy

  • Holenderską umowę o pracę

  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania blisko miejsca pracy

  • Ubezpieczenie

  • Cotygodniowe wynagrodzenie w/g CAO

  • Opiekę (miłego i skutecznego) polskojęzycznego koordynatora w Holandii

  • Elektronarzędzia i odzież roboczą

  • Dopłatę za dojazdy do pracy swoim samochodem

  • Możliwość podjęcia nauki języka holenderskiego w biurze w Tiel

  • Atrakcyjny system rekomendacji nowych pracowników – bonusy za polecenie

  • Pokrycie kosztów uzyskania certyfikatu bezpieczeństwa VCA (140 EURO) niezbędnego do pracy w sektorze budownictwa (honorowany w takich krajach jak Holandia, Niemcy, Austria, Belgia, Luksemburg, ważny 10 lat).

Dane firmowe

JobXion Poland sp. z o.o.