Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

JKS A/S / Oferta z dnia: 17/10/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik cementowni - produkcja
Miejsce pracy: Thisted / / Dania

Opis stanowiska

Praca w cementowni w miejscowości Thisted w Danii.

Praca polega na produkowaniu gotowych elementów- prefabrykatów.

Na przykład: podłogi, ściany, schody - wylewanie betonu, kładzenie izolacji, zbrojenia i ponowne zalania betonem.
Dlatego tez ważne jest abyś miał doświadczenie w budownictwie.

Praca jest w grupach 4 osobowych dlatego też wymogiem jest abyś posługiwał się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Rozpoczęcie pracy już w poniedziałek 7 września 2020.

Kontrakt do końca roku ale nie jest tez powiedziane, z możliwością przedłużenia na przyszły rok.

Wymagania

  • Doświadczenie na budowie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Stabilność i chęć do pracy

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy

  • Pracę tymczasową na duńskich warunkach

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie

  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Dane firmowe

JKS A/S

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl