← Wstecz | Drukuj

JE Henkilöstöpalvelut / Pept Oy / Oferta z dnia: 08/08/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista / Supervisor
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Stanowisko wiąże się z organizacją pracy i przydziałem zadań, sprawdzanie realizacji zadań, bezpośrednim nadzorem nad pracownikami. Wymagamy wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie izolacji i blacharstwa obiektów przemysłowych.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziana znajomość szwedzkiego / fińskiego

  • zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Ze swojej strony proponujemy ciekawą pracę w Finlandii z możliwością ciągłego rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży

  • Firma opłaca zakwaterowanie

  • Pracownikom oferujemy dobre warunki finansowe, zatrudnienie przez firmę fińską, pomoc w załatwianiu formalności

Dane firmowe

JE Henkilöstöpalvelut / Pept Oy