Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/11/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista Budowlany
Miejsce pracy: / Niemcy

Wymagania

Zadania:

  • kierowanie i nadzór prac prowadzonych przez grupę budowlaną

  • bezpośrednie uczestnictwo w pracach budowlanych

  • nadzór nad pracą podległych pracowników

  • dbanie o terminowość, efektywność oraz jakość pracy

Wymagania:

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • zakwaterowanie

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

Dane firmowe

Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o.