ISS Facility Services Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/02/2023

Oferowana praca

Stanowisko: Junior Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej

  • Przygotowanie budżetów realizacyjnych w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • Przygotowanie i analiza dokumentacji technicznej – projektu wykonawczego

  • Zbieranie, sprawdzanie i analiza otrzymanych ofert, negocjacje z podwykonawcami i dostawcami przy współpracy z działem Procurement

  • Opracowanie harmonogramów robót instalacyjnych przy współpracy z koordynatorem prac instalacyjnych

  • Przygotowanie zakresu robót do umów

  • Koordynacja prac projektowych i współpraca z projektantami

  • Uzgadnianie zastosowanych materiałów i urządzeń z przedstawicielami klienta, projektantami i służb ppoż

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne (elektryka, elektrotechnika, elektroenergetyka, energetyka itp.)

  • Umiejętność tworzenia kosztorysów z branży elektrycznej i teletechnicznej

  • Doświadczenie w projektowaniu i realizacji projektów elektrycznych – mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość MS Office i AutoCAD

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość metodyki PRINCE2 / Agile będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w realizacji projektów typu FIT-OUT – mile widziane

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami – mile widziane

Oferujemy

To oferujemy

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne

  • Pakiet benefitów

Dane firmowe

ISS Facility Services Sp. z o.o.