Instytut Wdrożeń Norm i Standardów Europejskich Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 02/06/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor Nadzoru Branży Elektrycznej
Miejsce pracy: Wroclaw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Samodzielne stanowisko pracy na budowach – Wrocław i okolice.
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane.
Główne zadania:
1. Reprezentowanie Zamawiającego - na mocy odrębnych pełnomocnictw - wobec władz, urzędów i Generalnego Wykonawcy w postępowaniach i czynnościach związanych z przygotowaniem i wykonaniem budowy
2. Kontrola jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy z Generalnym Wykonawcą.
3. Kontrola realizacji harmonogramu rzeczowego i finansowego robót.
4. Dokonywanie odbiorów technicznych w okresach rozliczeniowych i akceptowanie protokołów odbioru robót stanowiących podstawę do fakturowania, udział w pracach komisji odbioru ostatecznego inwestycji od Generalnego Wykonawcy i przekazania jej użytkownikowi oraz udział w komisyjnych przeglądach obiektu w okresie gwarancji.
5. Kontrola i potwierdzenie prawidłowości przerobów wystawianych przez Generalnego Wykonawcę na rzecz Zamawiającego – jako podstawy do ich realizacji, prowadzenie rejestru wydatkowanych kwot na prowadzenie robót oraz wykonywanie sprawozdawczości dla Zamawiającego w tym zakresie.

Wymagania

Doświadczenie w kierowaniu i nadzorze robót elektrycznych dla obiektow kubaturowych - biurowych i mieszkaniowych

Dane firmowe

Instytut Wdrożeń Norm i Standardów Europejskich Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/inspektor-nadzoru-branzy-elektrycznej/wroclaw/8732392