← Wstecz | Drukuj

Instytut OZE Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/06/2013

Stanowisko: Asystent ds. zamówień publicznych i ofertowania (branża OZE) - płatna praktyka
Miejsce pracy: Kielce, 25-008 / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

Instytut OZE Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradczo – projektowe z zakresu odnawialnych źródeł energii. Przygotowujemy koncepcje inwestycji, wykonujemy wstępne analizy formalno-prawne, techniczno-ekonomiczne oraz analizy inwestycji. Kompleksowo poprowadzimy całą procedurę administracyjną związaną z projektami OZE oraz gwarantujemy pełną obsługę prawną procesu inwestycyjnego.

W związku z intensywnym rozwojem firmy, aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata/ - tki na stanowisko:

Asystent ds. zamówień publicznych i ofertowania

(branża odnawialnych źródeł energii)

Miejsce pracy: Kielce

Nr. Ref.: AZPO/05/2013

Zadania:

• Przygotowywanie dokumentacji przetargowych;

• Ofertowanie;

• Sporządzanie umów;

• Wstępna ocena lokalizacji pod inwestycje OZE;

• Kontakt z inwestorami.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (studenci IV i V roku kierunków Zamówienia publiczne lub pokrewne);

• Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych;

• Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu procedury przetargowej;

• Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;

• Mile widziana znajomość procesu inwestycyjnego;

• Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i programów MS Office;

• Bardzo dobra organizacja pracy;

• Zaangażowanie i pracowitość;

• Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

• Praktyki płatne przez okres 2 lub 3 miesięcy;

• Możliwość dłuższej współpracy z firmą po okresie praktyk;

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę;

• Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz List motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Instytut OZE Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/asystent-ds-zamowien-publicznych-i-ofertowania-branza-oze-platna-praktyka/kielce-25-008/8724192