Instytut Hematologii i Transfuzjologii / Oferta z dnia: 23/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Samodzielny konserwator - hydraulik
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie prac konserwacyjnych w instalacjach wod-kan CW, ZW, CO, sprężonego powietrza, gazów medycznych i palnych oraz CTS, CTZ i Wody Lodowej

  • Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego w zakresie konserwacji i oraz napraw instalacji wod-kan, infrastruktury technicznej Instytutu i gazów medycznych

  • Nadzór nad Instalacjami punktów poboru CW, ZW, i CO

  • Ogólna wiedza w zakresie wentylacji mechanicznej i urządzeń klimatyzacyjnych potrzebna do wykonywania prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych tych urządzeń.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie Zasadnicza Szkoła Zawodowa o kierunku Instalacje sanitarne lub doświadczenie zawodowe w zakresie konserwacji obiektowej instalacji kan-wod.

  • Uprawnienia ciepłownicze i na gazy medyczne oraz palne

  • Doświadczenie zawodowe w na stanowisku konserwator instalacji obiektowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy

Oferujemy

  • Pracę w budynkach Instytutu w przyjaznym zespole

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Stabilne warunki pracy – umowa o pracę

  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie wypoczynku indywidualnego, karta sportowa)

Dane firmowe

Instytut Hematologii i Transfuzjologii