← Wstecz | Drukuj

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 15/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik kontraktu
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad powierzonymi budowami, wizytacja budów i odcinków robót

  • Reprezentowanie Zleceniodawcy w kontaktach z Inwestorem

  • Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów oraz negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami

  • Bieżące nadzorowanie stanu realizacji harmonogramów i budżetów budów

  • Nadzorowanie kadry podległych budów

  • Prowadzenie dokumentacji i korespondencji budów

  • Końcowe rozliczanie budów

  • Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej realizowanych budów

  • Wnioskowanie i opiniowanie w sprawach kadrowo-płacowych zatrudnionych na budowach pracowników

  • Obecność na naradach koordynacyjnych budów oraz na naradach produkcyjnych Spółki

  • Raportowanie do Zarządu o trudnościach, zagrożeniach oraz możliwościach optymalizacji zysków

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności budowlanej

  • Od 3 do 5 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych/managerskich

  • Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • Umiejętność kierowania i współpracy z zespołami ludzi w procesie produkcyjnym

  • Umiejętność negocjacji

  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, samodzielność, wytrwałość w realizacji powierzonych zadań

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie w przedziale 9.000 – 13.000 zł netto)

  • Niezbędne narzędzia pracy(telefon, laptop, samochód)

  • Pakiet opieki medycznej

  • Pakiet Multisport

Dane firmowe

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.