innogy Stoen Operator Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/04/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista Inwestycji
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Poznaj zadania jakie mamy dla Ciebie!

  • realizacja planów inwestycyjnych oraz projektów przyłączeniowych w sieci SN i nN

  • tworzenie harmonogramów projektów inwestycyjnych, wspieranie procesu tworzenia budżetów projektów inwestycyjnych oraz planów inwestycyjnych

  • koordynowanie współpracy z dostawcami i usługodawcami oraz współpraca z urzędami

  • rozliczanie projektów inwestycyjnych pod względem merytorycznym

  • archiwizowanie danych w systemach informatycznych

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne

  • dobrze poruszasz się w środowisku MS Office (Word; Excel), a jeśli dodatkowo znasz systemy takie jak : GIS, BPM, SAP to będzie Twój dodatkowy atut

  • masz pierwsze doświadczenia w pracy związanej z koordynacją projektów na wszystkich jego etapach, zgodnie z wymaganiami firmy

  • orientujesz się w prawie energetycznym i budowlanym (Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość ustaw i rozporządzeń infrastrukturalnych, przepisów BHP i taryf dystrybucyjnych)

  • masz wiedzę na temat budowy, struktury eksploatacji i zasad funkcjonowania sieci i urządzeń elektroenergetycznych

Dołącz do nas jeśli cenisz samodzielność w działaniu i jesteś zainteresowany/a zatrudnieniem w ramach umowy na czas zastępstwa (ok. 1,5 roku).

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • dwie premie w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • dwa dodatkowe dni wolne

  • extra gotówkę na święta dla pracowników  i podarunki dla dzieci

  • dbałość o zasady BHP

  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach

  • rozliczane nadgodziny

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Dane firmowe

innogy Stoen Operator Sp. z o.o.