Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

ImpactJob / Oferta z dnia: 18/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Malarz (bez znajomości j. niemieckiego)
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie

  • Tapetowanie

  • Malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych różnymi rodzajami farb

  • Przygotowywanie i malowanie okien i drzwi

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie malarza (warunek konieczny)

  • Umiejętność tapetowania (warunek konieczny)

  • Gotowość do pracy w nadgodzinach

  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • Pełny pakiet socjalny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,30 euro brutto/godzina + 40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień)

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Zakwaterowanie

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów

  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Dane firmowe

ImpactJob