Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

IBF POLSKA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Operator węzła betoniarskiego
Miejsce pracy: Zgorzelec / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • obsługa węzła betoniarskiego;

  • obsługa ładowarki;

  • nadzór nad dokumentacją dostaw;

  • współpraca z Działem Jakości;

  • koordynowanie dostaw betonu oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji;

  • zapewnienie odpowiedniej ilości surowców do produkcji;

  • nadzór nad stanem technicznym maszyn;

  • wykonywanie bieżącej konserwacji i napraw.

Wymagania

Wymagania

  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole;

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane;

  • uprawienia operatora węzła betoniarskiego;

  • prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji masy betoniarskiej (min. klasa III) i ładowarki jednonaczyniowej (II lub III klasa),

  • gotowości do uzupełnienia wyżej wymienionych kwalifikacji (koszt pokrywa pracodawca);

  • wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • zaangażowania w wykonywaną pracę, uczciwość, odpowiedzialność.

Oferujemy

Oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez adekwatne szkolenia;

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

  • prywatną opiekę medyczną.

Dane firmowe

IBF POLSKA Sp. z o.o.