Human Resources Poland Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 03/05/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Londyn/Manchester / / Wielka Brytania

Opis stanowiska

  • Prace ciesielskie przy budowie obiektów mostowych, przemysłowych, budynków

  • Przygotowywanie i składanie szalunków systemowych

  • Praca na podstawie rysunku technicznego

  • Zalewanie betonem, wykańczanie

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku cieśli szalunkowego

  • Umiejętność wykonywania konstrukcji drewnianych do szalunków, znajomość szalunków systemowych (Peri, Doka i inne)

  • Doświadczenie w pracy na budowie mostów, wiaduktów, obiektów przemysłowych, budynków, itp.

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy

  • Zatrudnienie na warunkach brytyjskich (kontrakt z pracodawcą podpisywany w Polsce przed wyjazdem)

  • Atrakcyjne stawki godzinowe

  • Duża liczba godzin pracy w ciągu tygodnia

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

  • Pomoc w załatwieniu formalności w Polsce i na miejscu, opieka koordynatora (odbiór z lotniska, pomoc w sprawach urzędowych, bankach itp.)

Dane firmowe

Human Resources Poland Sp. z o.o.