← Wstecz | Drukuj

HTI BP Sp. z o.o. Północ Sp.k. / Oferta z dnia: 25/09/2015

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę Klientów, profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie asortymentu znajdującego się w ofercie handlowej firmy oraz realizację założonych planów sprzedaży, a także utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Wymagania

  • znajomość branży wodociągów i kanalizacji

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

  • kreatywność

  • samodzielność i przedsiębiorczość

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej

  • pozycji na rynku

Dane firmowe

HTI BP Sp. z o.o. Północ Sp.k.