← Wstecz | Drukuj

HR Support / Oferta z dnia: 25/01/2022

Stanowisko: Kierownik Robót / Elektryk / Majster / Koordynator (Instalacje Elektryczne)
Miejsce pracy: świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie oraz koordynowanie prac w zakresie instalacji elektrycznych na budowach

  • nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót

  • analiza oraz optymalizacja przyjętych rozwiązań

  • stały kontakt z niemieckimi kontrahentami

Wymagania

WYMAGANIA:

  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • wykształcenie techniczne/ średnie lub wyższe specjalizacja instalacje elektryczne

  • prawo jazdy kat. B

  • otwartość na relokacje na teren Niemiec

  • uprawnienia SEP i budowlane

Oferujemy

PRACODAWCA OFERUJE:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • długofalową współpracę na różnych projektach

  • dofinansowanie do mieszkania na terenie Niemiec

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • samodzielna stanowisko pracy

  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

  • samochód służbowy

Dane firmowe

HR Support