← Wstecz | Drukuj

HR Support / Oferta z dnia: 30/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy
Miejsce pracy: Garwolin, GróJec, Otwock, GóRa Kalwaria, Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • nadzorowanie i koordynowanie robót ekip budowlanych zgodnie z projektem oraz harmonogramem terminowym oraz budżetowym

  • zarządzenie ludźmi i prowadzonymi pracami budowlanymi

  • czynny udział w układaniu harmonogramu realizacji robót

  • sporządzanie kosztorysów

  • kontrola projektów wykonawczych, konsultowanie rozwiązań technicznych z projektantem

  • kontrolowanie z zakresu przestrzegania przepisów BHP pracowników i podwykonawców

  • uczestnictwo naradach i odbiorach

  • kompletowanie dokumentacji podwykonawczej

  • utrzymywanie dobrych relacji z inwestorem

Wymagania

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do kierowania budową

  • doświadczenie min. 2 lata

  • dyspozycyjność

  • znajomość branży (konstrukcje żelbetowe i konstrukcje stalowe – mile widziane)

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość programu AUTOCAD

  • umiejętność modelowania obróbek blacharskich na podstawie projektu CAD

Oferujemy

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, + dodatki za terminowe i zgodne z planem wykonanie budowy ­

  • szkolenia możliwość rozwinięcia swoich umiejętności

Dane firmowe

HR Support